Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy, dostosowując się do oczekiwań Inwestora oferujemy pełną obsługę inwestycji począwszy od pierwszych konsultacji, wizji w terenie, po rozsądną modyfikację stanu istniejącego i opracowanie nowej koncepcji. Projektowanie ogrodów to podstawowa usługa, którą nasza firma wykonuje podczas aranżacji zarówno ogrodu prywatnego, jak i zieleni miejskiej. Projektowanie ogrodów z Hydrogarden pozwala nie tylko na stworzenie fantastycznego ogrodu od zera, ale także – w przypadku już zagospodarowanego terenu – na gruntowną modyfikację i renowację jego dotychczasowego wyglądu. Projekt to najważniejszy element wykonania terenu zielonego, bez którego nie uda się sukcesywnie urzeczywistnić nawet najpiękniejszego pomysłu. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, bogatą wiedzę oraz traktując naszą pracę jak pasję, oferujemy Państwu stworzenie profesjonalnego i precyzyjnego planu wymarzonego ogrodu. Wykonujemy projektowanie ogrodów na terenie województwa śląskiego, przykładowo w takich miastach jak:

  • Dąbrowa Górnicza
  • Będzin
  • Sosnowiec
  • Katowice.

Projektowanie ogrodów Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza

Projektowanie ogrodów – jak pracujemy?

Projektowanie ogrodu to ważny element kompleksowego wykonania Państwa ogrodu. Uwzględniając i analizując Państwa potrzeby, otoczenie działki, styl, funkcjonalność względy pielęgnacyjne i atrakcyjność nasi projektanci przedstawią wizję Państwa ogrodu popartą projektem wykonawczym i wizualizacjami w różnych porach roku.  Projektowanie ogrodów przez naszą firmę obejmuje kompleksowe sporządzenie planu koncepcyjnego i wykonawczego. Tworząc projekt ogrodu, bazujemy na bogatym doświadczeniu oraz wielu zakończonych sukcesem zleceniach. Bierzemy pod uwagę zarówno elementy estetyczne czy upodobania zleceniodawców, jak i możliwości techniczno-organizacyjne. Projektowanie ogrodów opieramy na:

  • wymiarach i otoczeniu działki
  • wybranym przez klienta stylu wymarzonego ogrodu
  • funkcjonalności projektowanej przestrzeni
  • atrakcyjności wizualnej
  • wymaganiach dotyczących pielęgnacji.

Co więcej, do każdego projektu dołączamy wizualizację prezentującą efekt końcowy we wszystkich czterech porach roku. Projektowanie ogrodów to nasza pasja. Z doświadczenia wiemy, że najbardziej zadowoleni klienci to tacy, którzy otrzymali ogród nie tylko piękny, ale i funkcjonalny. Z przyjemnością zaprojektujemy w jego przestrzeni odpowiednie oświetlenie, dziecięcy plac zabaw, taras, miejsce na grilla lub oczko wodne.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja, która realizujemy już od wielu lat. Kompleksowo zaprojektujemy i wykonamy urokliwy zakątek wypoczynkowy, szumiące kaskady i oczka wodne, reprezentacyjny taras z grillem dla gości, plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci, łącząc poszczególne funkcje wkomponujemy je w istniejący krajobraz podnosząc walory estetyczne działki, które w całości stworzą ciekawy charakter ogrodu.

projektowanie ogrodów Będzin i Katowice

Projektowanie ogrodów od A do Z. Od koncepcji, do wykonania

Otaczająca nas zieleń miejska, osiedlowa to ważny aspekt naszego codziennego życia. Wykorzystując nasze doświadczenie i umiejętności w projektowaniu kierujemy się nie tylko walorami estetycznymi, ale przede wszystkim zwracamy uwagę na funkcje i rolę zieleni w mieście.  Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego, a Nasze projekty ogrodów cieszą się uznaniem Inwestorów i osób prywatnych z takich miast jak: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, a także ich okolic. Potwierdzeniem są listy referencyjne, które są dostępne do wglądu w naszej firmie.

Projektowanie ogrodów można podzielić na dwie fazy. Jako profesjonalna i renomowana firma zajmująca się planowaniem zieleni, przygotowujemy dla klienta plan koncepcyjny oraz wykonawczy. Projekt koncepcyjny to główny moment współpracy z klientem podczas projektowania ogrodów. Na tym etapie ustalamy elementy zagospodarowania ogrodu: roślinność, architekturę, zbiorniki wodne. Wspólnie wypracowane pomysły przedstawiamy obrazowo, w postaci profesjonalnej wizualizacji. Projektowanie ogrodów kończy plan wykonawczy, czyli sporządzenie rzutów zagospodarowania ogrodu, wstępnego kosztorysu i konkretnych planów prac składowych.

Ogrody prywatne i zieleń miejska: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice

Oferujemy kompleksowe i fachowe projektowanie ogrodów. Cieszymy się wieloletnim zaufaniem klientów z takich miast (i okolic) jak Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice. Projektujemy nie tylko ogrody na prywatnych działkach, ale również miejskie tereny zielone. Doświadczenie oraz świadomość znaczenia zieleni dla przestrzeni miejskich sprawiły, że z usług Hydrogarden skorzystało już wielu inwestorów.

Projektowanie ogrodów to coś, na czym dobrze się znamy. Przekonaj się i zamów u nas projekt swojego wymarzonego ogrodu już dziś!

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Gałązka ogród

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje
HydroGarden

Realizacja witryny
GrupaPNS sp. z o.o.

2017

Odwiedź wykonawcę